Компанія BISCOTTI


BISCOTTI – кондитерська компанія, що виробляє понад 100 видів високоякісних кондитерських виробів. Компанія була заснована в 2010 році. Основні виробничі потужності компанії BISCOTTI розташовані у Львові.

Компанія докладає максимум зусиль, щоб продукція мала бездоганну якість, починаючи з відбору інгредієнтів, професійного підходу кваліфікованих кондитерів - до зберігання та доставки готових кондитерських виробів споживачеві.

Наша місія

завдяки майстерності та любові до своєї справи дарувати щодня нашим споживачам справжні шедеври кондитерського мистецтва!

Наша головна мета

стати лідером ринку, створюючи кондитерські вироби за найсучаснішими європейськими технологіями, використовуючи лише високоякісні інгредієнти.

Наші цінності:

  • якість
  • прагнення до досконалості
  • відповідальність
  • професіоналізм та майстерність
  • ефективність
  • партнерство

Незалежно від того, де ви купуєте продукцію BISCOTTI, вона завжди має незмінно високий рівень якості!

BISCOTTI є соціально-відповідальна компанія, яка дбає про своїх працівників.

Ми багато часу присвячуємо розвиткові персоналу. Заохочуємо своїх співробітників до вдосконалення власних здібностей, пропонуючи їм для цього широкі можливості.

Кондитери, технологи, пекарі, тістоміси, пакувальники продукції, бухгалтери, офіс-менеджери та водії – це команда професіоналів, де кожен сумлінно та якісно виконує свою роботу.

BISCOTTI - це чудове місце роботи для людей, котрі хочуть рухатись вперед, братися за складні завдання та досягати високих результатів

Пекарня BISCOTTI